Spirit - prawdziwa gratka dla fanówKsiążka opowiadająca o przygodach Lucky, Pru i Abigail. Właśnie rozpoczynają się wakacje, ale dla Lucky nie jest to dobry początek, gdyż przez przypadek rozbija w drobny mak kryształową karafkę swej cioci. Za błędy trzeba płacić, musi więc zarobić, by odkupić zniszczony przedmiot. Wspólnie z przyjaciółkami wpadają pomysł na organizację w mieście przygodowych półkolonii dla dzieci. Mają to być gry, zabawy, konne przejażdżki i turnieje. Niestety, nie wszyscy są zdyscyplinowani i na własną rękę szukają wrażeń i wpadają w niezłe tarapaty. Jak to wszystko się zakończy? Czy wszystko się uda? To wspaniała historia, interesujące postaci, spora dawka humoru, zwroty akcji gwarantujące świetną zabawę!


 


Spirit. Księga zadań i mocnaklejek

Ta książka zawiera mnóstwo informacji o samym  Miradero oraz serialu Mustang. W tej części znajdziemy mnóstwo zabawy, quizów, gier, wykreślanek, łamigłówek oraz ciekawostek. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wspaniałą książka dla każdego dziecka, która pozwoli mu miło  i kreatywnie spędzić czas.


Przyjaźń, przygoda, konie

Również i tu spotkamy Lucky, Pru, Abigail oraz ich konie. Prócz informacji o bohaterach filmu Mustang z naleźć tu można przepisy kulinarne, quizy, gry, duży plakat do powieszenia, ciekawostki na temat ras koni. Są również pomysły na własnoręcznie wykonane drobiazgi, książka daje możliwość na własnoręczną twórczość, tj. rysowanie, wyklejanie,  zapisywanie ważnych informacji. To może stać się własna, prywatna kronika.Komentarze

  1. Idealny zestaw dla wielbicieli koni. To takie majestatyczne, dostojne zwierzęta! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Myśle, ze ta seria za jakiś czas zainteresuje moja córkę, jest w niej wszystko to, co lubi 😉

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Ślepaczki

Ja Pacze Sercem - adopcje kotów niewidzących

Popularne posty