Cafe Rene Creme Colombia oraz Crema - recenzja


Każdy chce mieć swoją chwilę wytchnienia, odrobiny luksusu i przyjemności. Usiąść w fotelu z kubkiem aromatycznej i na chwilę oderwać się od codzienności, poczuć komfortowo i szczęśliwie.Cafe Rene Creme Colombia oraz Crema to kawy, które ostatnio zagościły w moim domu. Obie to 100% Arabiki. Pierwsza jest  mieszanką kaw z Costa Rici oraz Meksyku, druga to mieszanka najbardziej znanej kawy mielonej z Columbii.


Ciepły, przyjemny aromat, mają swoją delikatną goryczkę, co jest wynikiem zawartości kofeiny. Po wypiciu pozostawia delikatny posmak na języku, delikatnego kremu, jest bardzo wyrazista. Obie kawy charakteryzują się niewielką kwasowością, co jest przecież ważne i nie oznacza, że jest kwaśna.


Smak opisywanych kaw oscyluje pomiędzy słodyczą, gorzkością i kwasowością, ale nie jest sam z siebie ani słodki, ani gorzki, ani kwaśny. Po prostu pyszne kawy!

Komentarze

 1. Hmm no cóż, my kaw nie pijemy więc niestety nie skorzystamy ale dobrze wiedzieć o niej. Chociażby na prezent :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oh, uwielbiam kawę!

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię kolumbijskie czy brazylijskie kawy. Pachną dla mnie jakby kakao.

  OdpowiedzUsuń
 4. Idealna na prezent dla jakiegoś kawosza :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie pijam w sumie kawy... :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie ma to jak zacząć dobry dzień pozytywnym kopniakiem energii i pyszną kawą. Te opakowania też są bardzo eleganckie, znakomicie nadadzą się na prezent :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Ślepaczki

Ja Pacze Sercem - adopcje kotów niewidzących

Popularne posty