Nauka i zabawa z księżniczką Joline - książka nie tylko dla dziewczynek


Joline to mała dziewczynka, która jest księżniczką! Codziennie czekają na nią niesamowite przygody. Pojawiają się również kłopoty, z którymi musi sobie poradzić. Co ważne – z każdego problemu, dziewczynka potrafi wyciągać wnioski, pomagające jej zrozumieć otaczający świat. 


"Nauka i zabawa z księżniczką Joline", książka od Wydawnictwa Bernardinum przeznaczona głownie dla dziewczynek, ale i chłopcom się spodoba. To książka o charakterze religijnym. Treści nawiązują do wiary oraz modlitwy. Prócz tematu Boga, poruszane są także inne zagadnienia, dotyczące chociażby przyjaźni, zachowania się itp. Wszystko przystępnie i mądrze zostało przedstawione.
W książce znajdziemy wiele zadań do rozwiązania (rysowanie, szukanie ukrytych słów, różnic między obrazkami), znajdziemy tam również interesujące i kreatywne pomysły na prace plastyczne i dekoracje, jak również coś pysznego, co bardzo spodobało się jednemu z moich synów (smakowite prezenty dla przyjaciół, różowy koktajl księżniczki, zaproszenie na herbatkę, kwiecista opaska do włosów, itd.).
  
Bardzo przyjemny język, pouczające opowieści zawierające porady, duża czcionka i bogate, kolorowe ilustracje stanowią tu duży atut. Książeczka porusza tematy szacunku, modlitwy, przyjaźni, pracowitości, bezpieczeństwa itp.Książka godna polecenia. Mądra i pouczająca. Tytuł  "Nauka i zabawa z księżniczką Joline"
 kupicie TUTAJ.

Komentarze

 1. Książeczkę poznałam dzięki mojej siedmioletniej kuzynce i przyznaję, bardzo pouczająca i ciekawa pozycja :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Książeczka jest naprawdę ciekawa :D Myślę, że każde dziecko na pewno zainteresuje :D Pozdrawiam! wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawie to opisałaś. A obrazki są wspaniałe. Magda

  OdpowiedzUsuń
 4. Wprawdzie moja córeczka jest jeszcze troszkę za mała na tę książkę, ale myślę, że w przyszłości chętnie po nią sięgniemy. Dzięki za ciekawą recenzję:)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Ślepaczki

Ja Pacze Sercem - adopcje kotów niewidzących

Popularne posty